HARMONOGRAM KONCERTÓW

HARMONOGRAM KONCERTÓW: 


4.09.2020 (PIĄTEK) - start godz. 20:00 

Koncert: "OPOLE NA START" godz. 20:05 

Wystąpią: 
  • Cleo
  • Sanah
  • Anna Jurksztowicz
  • Halina Frąckowiak 
  • Marcin Dańca
  • Aleksandra Nykiel
Koncert: "OD OPOLA DO OPOLA" godz. 22:40

Wystąpią:
  • Viki Gabor
  • Golec uOrkiestra
  • Gromee 
  • Marcin Sójka
  • Lanberry
  • Sanah
  • Natalia Zastępa
  • Bartas Szymoniak
  • Kamil Bednarek
  • Weronika Juszczak
  • Enej
  • Piotr Cugowski
  • De Mono
  • Cleo
  • Alicja Szemplińska  
Koncert: "DEBIUTY" godz. 00:00

Wystąpią: 
  • Adam Stachowiak „Dotrę na szczyt” 
  • Paweł Mosiołek „Nie dla czasu” 
  • LIKA „Błysk” 
  • Nika Grann „Dzieci kwiaty” 
  • Siostry Szlachta „Na niby” 
  • Karolina Lizer „Aksamitnie” 
  • Kamil Czeszel „Burze” /laureat Festiwalu Zaczarowanej Piosenki/ 
  • Izabela Zalewska „Cień nadziei” /zwycięzca „Szansy na sukces. Opole 2020”/ 
  • Tomek Jarosz z zespołem Lachersi „Twoja szansa” /zwycięzca „Szansy na sukces. Opole 2020”/
 
  • 30.07.2020 Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu ogłosiło wyniki konkursu dotyczące laureata wybranego do udziału w koncercie DEBIUTY. Z liczbą 32 punktów został nim zespół Palmy z utworem „Stare wieżowce”.

5.09.2020 (SOBOTA) - start godz. 20.00 

Koncert: "FESTIWAL, FESTIWAL!!! – ZŁOTE OPOLSKIE PRZEBOJE" godz. 20:05

Wystąpią: 
  • Maryla Rodowicz 
  • Edyta Geppert 
  • Lemon 
  • Enej 
  • Natalia Nykiel 
  • Bajm
  • Marcin Daniec
  • Pectus
  • Skaldowie
  • Justyna Steczkowska 
  • Sound'n'Grace
  • Andrzej Rybiński
  • Krzysztof Antkowiak
  • Ryszard Rynkowski 
  • Halina Frąckowiak
  • Izabela Trojanowska 
  • Natalia Kukulska 
  • Maciej Miecznikowski 
  • Halina Mlynkova
  • Ruda
  • Ewelina Lisowska
  • Katarzyna Dereń

Koncert: „ODPOWIEDNIA POGODA NA SZCZĘŚCIE, CZYLI NADZIEJE POETÓW" godz. 23:15

Wystąpią: 
  • Stanisława Celińska 
  • Tomasz Stockinger 
  • Katarzyna Żak 
  • Anna Dereszowska 
  • Przemysław Sadowski
  • Bartosz Porczyk
  • Marek Molak
  • Kazik Mazur
  • Mariusz Drężek
  • Ada Kalska
  • Filip Gurłacz 
  • Anna Terpiłowska 
  • Olga Szomańska
  • Łukasz Zagrobelny
  • Pola Gonciarz
  • Emilia Komarnicka-Klynstra
  • Redbad Klynstra-Komarnicki
  • Jan Traczyk
  • Anna Guzik 

6.09.2020 (NIEDZIELA) - start godz. 20.00 

Koncert:  "MAJEWSKA & KORCZ OKRĄGŁE 45" godz. 20:05 
Koncert: "PREMIERY" godz. 20:50

Wystąpią: 
  • „Gentleman” Rafał Brzozowski 
  • „Samotny dryf” PIN 
  • „Przetrwamy” Kombii 
  • „Koniec świata” Sławek Uniatowski 
  • „Niech minie złość” Stanisława Celińska 
  • „Jestem taka sama” Anna Jurksztowicz 
  • „Plan awaryjny” Lanberry 
  • „S.O.S.” Mateusz Ziółko 
  • „Facet został sam” Janusz Radek 
  • „No sory” Sanah 
  • Anna Karwan
  • Marcin Sójka
  • Krzysztof Cugowski 

Koncert: „CISZA JAK TA”, MUZYKA ROMUALDA LIPKI godz. 22:30

Wystąpią: 
  • Beata Kozidrak 
  • Sławek Uniatowski 
  • Ania Dąbrowska 
  • Justyna Steczkowska 
  • Maryla Rodowicz 
  • Krzysztof Cugowski 
  • Felicjan Andrzejczak 
  • Izabela Trojanowska 
  • Andrzej Lampert
  • Katarzyna Cerekwicka 
  • Kamil Bednarek
  • Feel
  • Piotr Cugowski 
  • Blue Cafe
  • Marcin Wyrostek 
  • Red Lips
  • Sound'n'Grace
  • Igor Herbut
  • Kuba Badach

 7.09.2020 (PONIEDZIAŁEK) - start godz. 20.00 

Koncert: "SCENA ALTERNATYWNA. 50-LECIE SBB" godz. 20:00

Wystąpią:
  • Józef Skrzek 
  • Anthimos Apostolis
  • Jerzy Piotrowski 
  • Gabora Nemetha 
  • Abradab
  • Tomek Makowiecki 
  • Sebastian Riedel 
  • Natalia Sikora 
  • Staszek Soyka
  • Darek Kozakiewicz 
Koncert: "SCENA ALTERNATYWNA. KSIĄŻĘ NOCY" godz. 21:25

Wystąpią:
  • Pablopavo i Ludziki 
  • Eldo
  • Grubson
  • Mery Spolsky 
  • Luxtorpeda 
  • Noże
  • Armia